Wirtualne biuro Warszawa

Jaką działalność można prowadzić pod wirtualnym adresem?

Wirtualne biuro cieszy się rosnącą popularnością wśród przedsiębiorców, zwłaszcza wśród freelancerów. Kto może zarejestrować działalność gospodarczą pod wirtualnym adresem? Dlaczego warto skorzystać z nowoczesnej alternatywy dla tradycyjnych lokali biurowych?

Wirtualne biuro – dla kogo?

Rosnąca popularność wirtualnych biur sprawia, że przedsiębiorcy coraz częściej wybierają sprawdzone na całym świecie rozwiązanie. Adres dla firmy w Warszawie to idealna opcja dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, zwłaszcza dla webmasterów, copywriterów, wirtualnych asystentek, grafików komputerowych, tłumaczy, specjalistów zajmujących się marketingiem internetowym, social media lub pozycjonowaniem stron internetowych. Rejestracja firmy w US, GUS, ZUS, KRS z wykorzystaniem e-biura jest całkowicie zgodne z prawem, co potwierdza wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego z 2014 roku. Warto jednak wiedzieć, że pod wskazanym adresem musi być faktycznie prowadzona działalność gospodarcza, dlatego może się zdarzyć, że urzędnik odmówi rejestracji działalności, jeśli pod wirtualnym adresem znajduje się opuszczony lub wymagający generalnego remontu magazyn, lokal biurowy lub mieszkalny.  Wirtualny adres to doskonałe rozwiązanie dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, ale również spółki komandytowe, spółki cywilne, spółki handlowe, spółki akcyjne i spółki z ograniczoną odpowiedzialnością mogą zarejestrować działalność korzystając z usług e-biura

Rejestracja spółki pod wirtualnym adresem

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, spółki mogą być zarejestrowane pod wirtualnym adresem, pod warunkiem, że e-biuro umożliwia obsługę firmowej korespondencji. Usługi dostępne w ofercie: https://businesscare24.pl/wirtualne-biuro/wirtualne-biuro-warszawa-wola/ umożliwiają rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej i spółki oraz indywidualne dopasowanie usług do aktualnej sytuacji firmy. Możesz wybrać jeden z pakietów dla firm zawierających wirtualny adres w prestiżowej lokalizacji oraz przyjmowanie przesyłek zwykłych, kurierskich, poleconych, powiadomienie o nadejściu przesyłki, skanowanie poczty, odbiór awizo, wysyłka korespondencji na wskazany adres. Wirtualne biuro w Warszawie to realne oszczędności oraz wsparcie profesjonalistów na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej. W ofercie biura wirtualnego dostępne są także usługi biegłego biura rachunkowego, cenionej kancelarii doradców podatkowych oraz uznanej kancelarii prawnej w najniższej cenie na rynku. 

Zobacz też:  Dofinansowanie na doposażenie firmy: jak pozyskać dotacje?

Dlaczego warto skorzystać z oferty wirtualnego biura w Warszawie?

Wirtualne biuro Warszawa to nowoczesna alternatywa dla przedsiębiorców poszukujących realnych oszczędności oraz usług na najwyższym poziomie. Dzięki optymalnie dopasowanym pakietom usług możesz rozwijać swój biznes korzystając z wiedzy i doświadczenia specjalistów z zakresu księgowości, prawa podatkowego, gospodarczego i administracyjnego w najniższej cenie na rynku. Prestiżowy adres do rejestracji pozwala budować pozytywny wizerunek Twojej firmy i pozyskiwać klientów z lokalnego rynku. Adres siedziby w atrakcyjnej lokalizacji Warszawa Bemowo to także wyższa pozycja strony www w wyszukiwarkach internetowych oraz korzystne interpretacje podatkowe. Wirtualny adres to także znaczne oszczędności, zwłaszcza w porównaniu z wysokimi cenami wynajmu powierzchni biurowej w Warszawie i okolicach. Podstawowy pakiet zawierający adres do rejestracji działalności i celów marketingowych oraz obsługa korespondencji przychodzącej dostępny jest już od 99 zł netto miesięcznie, co jest najkorzystniejszą ofertą na rynku. 

Sprawdź ofertę e-biura w Warszawie, porównaj ceny i wybierz sprawdzone rozwiązanie dla nowoczesnego biznesu, dzięki któremu rozwiniesz swoją firmę znacznie taniej niż konkurencja. Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts